600-й день повномасштабного вторгнення росії в Україну16 жовтня – 600-ий день повномасштабного спротиву України.

Захід під назвою «Спротив» відбувся у ліцеї №12.

Один із учасників заходу – десятикласник Андрій. Його батьки та брат нині захищають Україну та відстоюють територіальну цілісність України.

«Моє життя дуже сильно змінила повномасштабна війна.
Вся моя родина – військовослужбовці. Дуже важко згадувати події 24 лютого, коли держава-агресор почала нищити наші терени. Ці 600 днів згуртували нас, ми стали сильними і наша держава обов’язково переможе».

0 9 годині майже сто учнів та працівників ліцею із синьо-жовтими прапорами вшанували пам’ять полеглих воїнів під час загальнонаціональної хвилини мовчання.

«Наші діти – це покоління,яке відчуло, що таке революція, що таке війна починаючи із 2014 року. Сьогодні 600 днів вторгнення, але війна із московією триває вже не одне століття. Ми бачимо, що сьогоднішнє покоління виховується на поняттях і традиціях україноцентризму, коли у центрі є наша держава Україна»,- зазначив вчитель предмету «Захист України» ліцею № 12 Михайло Сліпченко.

Згодом учні та педагоги спільно виконали Державний гімн України.

«Навіть період із 2014 по 2022, коли вже тривала війна сприймався по-іншому. Сприйняття із 24 2022 і по нинішній час, сприйняття змінилося. В першу чергу змінилися самі люди. Навіть ті учні, які розмовляли російською, почали розуміти, що це не потрібно і в нас є своя мова, а все російське має піти у небуття»,- зазначив директор ліцею №12 Олександр Голяченко.

https://www.youtube.com/watch?v=E1GsMA2WOFA

https://t.me/liceum12zt/228

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *