Про проведення міського челенджу «Інженерне місто майстрів»Відповідно до листа департаменту освіти Житомирської міської ради від 06.04.2023 р. № 759 «Про проведення міського челенджу «Інженерне місто майстрів» Житомирським міським центром науковотехнічної творчості учнівської молоді буде проведено міський челендж «Інженерне місто майстрів».
Формат проведення – дистанційний, онлайн.
Участь у STEM- проекті допоможе учнівській молоді набути навичок критичного і креативного мислення, комплексного вирішення проблем, розуміння технічних процесів та способів застосування науково-технічних знань у реальному житті, а також буде поштовхом до вибору інженерної професії у майбутньому. Запрошуємо приєднатися до його проведення вчителів, вихователів груп продовженого дня, батьків, – усіх, хто хоче зацікавити дітей наукою, дати їм можливість спробувати себе в ролі інженерів і винахідників, «прокачати» навички знаходження рішень і співпраці у команді.
Програма міського челенджу «Інженерне місто майстрів» включає:
■ виконання учнями серії тематичних інженерних завдань;
■ узагальнення результатів.
Детальна інформація про участь в проекті розміщена в інструктивнометодичних матеріалах (додаток до листа №759 на 2-х аркушах) та на сайті ЖМЦНТТУМ https://mcnttumzt.wordpress.com/
Реєстрація учасників триває до 21.04.2023 р. Усі учасники отримають сертифікати.
Телефони для вирішення організаційних питань: (096)9029754 – Олена Шубіна, (096)7691389 – Ірина Петровська

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *