Профорієнтація навчальних закладів ДСНС УкраїниСьогодні підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій вкрай потребують підготовки фахівців безпекових сфер діяльності – аварійно­рятувального, пожежного, авіаційного напрямку, цивільного захисту населення, спеціалістів із розмінування територій та іншого професійного спрямування. Потребу у кваліфікованих фахівцях диктує сьогодення, сповнене надзвичайних подій та ситуацій різного характеру – як техногенного, так і побутового та воєнного.
Зважаючи на це до 15 травня 2024 року Головне управління ДСНС України у Житомирській області проводить конкурсний відбір кандидатів для вступу на денну форму навчання за державним замовленням до закладів вищої освіти ДСНС України, по закінченню яких наша область матиме кваліфікованих фахівців, для яких Головне управління ДСНС забезпечує працевлаштування у рятувальних підрозділах області.

Головне управління ДСВС У країни у Житомирській області проводить до 15 травня 2024 року конкурсний відбір кандидатів для вступу на денну форму навчання за державним замовленням до закладів вищої освіти ДСНС України.

Відбір проводиться до Національного університету цивільного захисту Украіни (у м. Черкаси), Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїн Чорнобиля та Львівського державного університету безпеки життєдіяльності за основними спеціальностями: «Пожежна безпека», «Цивільна безпека», “Інженерне забезпечення саперних, піротехнічних та вибухових робіт”, «Філологія» (термін навчання – 4 роки).
Для вступу необхідні результати Національного мультипредметного тесту 2024 року (Українська мова і математика) та мотиваційний лист.
Для участі у конкурсі запрошуються громадяни України чоловічої та жіночої статі віком від 1 7 до 25 років, які мають повну загальну середню освіту, або закінчують середні навчальні заклади у 2024 році. За станом здоров’я вони повинні бути придатні до військової служби, мають добрі показники успішності і за своїми діловими та моральними якостями можуть проходити службу у пожежно-рятувальних та аварійно-рятувальних підрозділах.

Також по закінченню 9-ти класів є можливість вступити до ліцею цивільного захисту Львівського державного університету безпеки
життєдіяльності, де можна отримати повну загальну середню освіту на рівні державних стандартів та допрофесійної підготовки у сфері цивільного захисту. Вступні випробувшrnя з математики та фізичної підготовки. Термін навчання – 2 роки.
Після закінчення закладів вищої освіти цивільноrо захисту випускникам гарантується працевлаштування у підрозділах ДСНС Житомирської області відповідно до набутого ними освітньо­-кваліфікаційного рівня.

Головне управління ДСНС України у Житомирській області проводить конкурсний відбір кандидатів для вступу на денну форму навчання за державним замовленням до Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС.

Відбір проводиться серед абітурієнтів з числа цивільної молоді (на базі повної загальної середньої освіти) на спеціальності за освітнім ступенем бакалавр:

• 272 «Авіаційний транспорт» (за освітніми програмами «Аеронавігація» (пілот), «Оператор безпілотних літальних апаратів», «Технічне обслуговування та ремонт повітряних суден і авіадвигунів (технік-механік));
• 173 «Авіоніка» (за освітньою програмою «Авіоніка» (технік-електрик обладнання повітряних суден)).

Для участі в конкурсі запрошуються громадяни України чоловічої та жіночої статі віком від 17 років, які мають повну загальну середню освіту або закінчують середні навчальні заклади у 2024 році, за станом здоров’я придатні пройти комісію авіаційних медичних центрів, яким надані повноваження на проведення медичної сертифікації авіаційного персоналу цивільної авіації, мають добрі показники успішності і за своїми діловими та моральними якостями можуть проходити службу в підрозділах ДСНС України.

Після закінчення навчання випускникам гарантується працевлаштування у Спеціальному авіаційному загоні Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України (м. Ніжин) відповідно до набутого ними освітньо­-кваліфікаційного рівня.

Бажаючим взяти участь у конкурсному відборі необхідно звернутися до районних управлінь та пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС за місцем проживання або до відділу персоналу Головного управління ДСНС України у Житомирскькій області за адресою: м. Житомир, вул. Героїв Пожежних, 67-Б, тел. для довідок: 8-0412-421523, 0686416776

При собі мати паспорт або свідоцтво про народження

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *