Спільна виставка малюнків спільно з приватним ліцеєм “Сяйво” – “Крим – це Україна”

«Крим-це Україна». Виставку малюнків присвячену спротиву Автономної республіки Крим відкрили у Житомирі. Її створювали учні та вчителі ліцею № 12 та приватного ліцею Сяйво. Загалом виставка налічує понад 70 малюнків. Діти створювали ці малюнки із особливим ентузіазмом. Вони зображали пам’ятні місця у Криму і на кожній горі, фортеці,був зображений синьо-жовтий прапор,-розповіла Галина Шостенко- директор приватного ліцею «Сяйво». Надзвичайно важливо зараз знати дітям, що боротьба за українську державність триває вже кілька століть із незмінним ворогом. Наші захисники повернуть кожен куточок української землі,- наголосив директор ліцею №12 та вчитель історії України Олександр Голяченко.