Як зберегти психологічне і фізичне здоров’я у період війни  1. Дотримуйтеся режиму дня, плануйте свої справи на найближчі 1-2 дні, це допоможе вам зберегти відчуття контролю.
  2. Слідкуйте за харчуванням, старайтеся вчасно їсти, пийте достатньо води, чергуйте роботу з відпочинком, так ви попередите виснаження організму.
  3. Дотримуйтеся правил здорового харчування, так ви зможете зберегти енергію і попередити хвороби.
  4. Дбайте про повноцінний сон, щоб залишатися в тонусі.
  5. Подбайте про фізичну активність протягом дня: прибирання в домі, прогулянки, робота на присадибній ділянці, допомога сусідам, друзям, це забезпечить відпочинок мозку від напруги.
  6. Виконуйте релаксаційні вправи, так ви зможете відпочити та відновити сили.
  7. Займайтеся улюбленими справами: читання, перегляд фільмів, малювання, танці, спорт, щоб дати організму ресурс протистояти негараздам.
  8. Допомагайте людям: рідним, сусідам, друзям, займайтеся волонтерською діяльністю, це допоможе наповнити себе життєвою енергією.
  9. Обмежте перегляд новин в різних джерелах, дозуйте час перебування в соціальних мережах, довіряйте тільки офіційним повідомленням у ЗМІ, це вбереже вас від перевантаження.
  10. Спілкуйтеся зі своїми рідними і друзями, говоріть їм про свої почуття та діліться емоціями. Підтримуйте одне одного!

 

Усе буде Україна!

 

Практичний психолог      Ірина Саваріна

Соціальний педагог           Тетяна Романчук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *